RN73H2ETTD3830F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3830F50
JLCPCB Part #
C4338789
Description
250mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS