RN73H2BTTD8062F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8062F25
JLCPCB Part #
C4085649
Description
250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS