RN73H2ATTD8453F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8453F25
JLCPCB Part #
C4174577
Description
125mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS