RN73H2ATTD4993F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4993F10
JLCPCB Part #
C4339169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS