RN73H2ATTD3010A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD3010A05
JLCPCB Part #
C4204302
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS