RN731ETTP11R7F50
MFR.Part #
RN731ETTP11R7F50
JLCPCB Part #
C4261733
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS