RN73H1JTTD8760F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8760F50
JLCPCB Part #
C4181984
Description
100mW 876Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS