RN73H1JTTD8253B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8253B50
JLCPCB Part #
C4269196
Description
100mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS