RN73H1JTTD7503B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7503B50
JLCPCB Part #
C4245681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS