RN73H1JTTD69R8B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R8B50
JLCPCB Part #
C4210642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS