RN73H1JTTD4300B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4300B50
JLCPCB Part #
C3999121
Description
100mW 430Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS