RN73H1JTTD4220F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4220F50
JLCPCB Part #
C3932558
Description
100mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS