RN73H1JTTD2840F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2840F50
JLCPCB Part #
C4323753
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS