RN73H1JTTD18R7C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD18R7C50
JLCPCB Part #
C4158367
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS