RN73H1JTTD18R7C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD18R7C25
JLCPCB Part #
C4269458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS