RN73H1JTTD1822F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1822F50
JLCPCB Part #
C4228137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS