RN732BTTD8062D50
MFR.Part #
RN732BTTD8062D50
JLCPCB Part #
C4266337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS