RN732BTTD5833F50
MFR.Part #
RN732BTTD5833F50
JLCPCB Part #
C3998611
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS