RN732BTTD54R2C50
MFR.Part #
RN732BTTD54R2C50
JLCPCB Part #
C6195778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS