RN732BTTD2102F10
MFR.Part #
RN732BTTD2102F10
JLCPCB Part #
C4224112
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS