RN732BTTD1960C25
MFR.Part #
RN732BTTD1960C25
JLCPCB Part #
C3999057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS