RN732BTTD1670B50
MFR.Part #
RN732BTTD1670B50
JLCPCB Part #
C4174222
Description
-55℃~+155℃ 125mW 167Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS