RN732ATTD8981C25
MFR.Part #
RN732ATTD8981C25
JLCPCB Part #
C4237451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS