RN73R1JTTD2430B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2430B25
JLCPCB Part #
C2553918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS