RN732ATTD2401F50
MFR.Part #
RN732ATTD2401F50
JLCPCB Part #
C4139437
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS