RN732ATTD1500F100
MFR.Part #
RN732ATTD1500F100
JLCPCB Part #
C4215474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS