RN731JTTD8062B50
MFR.Part #
RN731JTTD8062B50
JLCPCB Part #
C3969240
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS