RN731JTTD6652F50
MFR.Part #
RN731JTTD6652F50
JLCPCB Part #
C3985858
Description
-55℃~+155℃ 63mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS