RN731JTTD2320B10
MFR.Part #
RN731JTTD2320B10
JLCPCB Part #
C4302501
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS