RN731ETTP2000B25
MFR.Part #
RN731ETTP2000B25
JLCPCB Part #
C186309
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS