RN73R1JTTD3200A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3200A25
JLCPCB Part #
C2566994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 320Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS