RN73H2BTTD3601F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3601F100
JLCPCB Part #
C2545553
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS