RK73H3ATTE2052D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2052D
JLCPCB Part #
C6186353
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS