RK73H2HTTE4300D
MFR.Part #
RK73H2HTTE4300D
JLCPCB Part #
C6396808
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS