RK73H2HTTE1581F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1581F
JLCPCB Part #
C2580506
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS