RK73H2ETTD1801F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1801F
JLCPCB Part #
C719291
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS