RK73H2BTTD4752F
MFR.Part #
RK73H2BTTD4752F
JLCPCB Part #
C880224
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS