RK73H2BTTD38R3F
MFR.Part #
RK73H2BTTD38R3F
JLCPCB Part #
C880211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS