RN73H2BTTD40R7F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD40R7F50
JLCPCB Part #
C4353427
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS