RK73H2BTTD2100F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2100F
JLCPCB Part #
C880183
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS