RK73H2BTTD1600F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1600F
JLCPCB Part #
C346124
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS