RN73R2ETTD23R2B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD23R2B25
JLCPCB Part #
C4104148
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS