RK73H1JTTD3092D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JTTD3092D
JLCPCB Part #
C2576768
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS