RK73H1JTTD19R1D
MFR.Part #
RK73H1JTTD19R1D
JLCPCB Part #
C2576874
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS