RK73H1JTTD1003F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1003F
JLCPCB Part #
C130231
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS