RK73H1HTTC3162F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3162F
JLCPCB Part #
C7343249
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS