RK73H1ETTP9760D
MFR.Part #
RK73H1ETTP9760D
JLCPCB Part #
C2576198
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS