RK73H1ETTP2491D
MFR.Part #
RK73H1ETTP2491D
JLCPCB Part #
C2576305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS