RK73H1ETTP1003F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1003F
JLCPCB Part #
C131362
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS