RK73H1ERTTP1653F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1653F
JLCPCB Part #
C4077455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS